ממליצים

מוטב לכל אדם שיעסוק לפרנסתו במה שלמד, ואם אפשר יהיה גם בעל מידות.

שוקי, הגעת אלינו ללא שהות, הקשבת, הרגעת, הנחית אותנו לגבי איך ,מי ומה בכל הנידרש לגבי המשכנתא, וגילית סובלנות רבה לקשיים שלנו. הטיפול שלך היה מקצועי ויחד עם זאת רגיש מאוד. ברצוננו להודות לך מקרב לב על הזמינות, התמיכה, העידוד, הנכונות לסייע….על ההרגשה, כי איננו לבד במערכה, שמישהו שומר עלינו. אשרינו שזכינו להכיר אדם ברוך כישרון, ידע וניסיון שכמוך. מאחלים לך כי תמשיך להעניק מיכולותיך ומכישוריך, באותה הנדיבות שהענקת לנו, לכל אלו הזקוקים לכך.

כשרציתי לקחת משכנתא פניתי עצמאית למספר בנקים. לאחר שקיבלתי הצעות, שחשבתי שהן הטובות ביותר, פניתי לשוקי לבדיקה מקצועית. שוקי הראה לי איך ניתן לחסוך הרבה יותר מבנייה נכונה של תמהיל המשכנתא, כזו שתהיה מותאמת בדיוק לצרכיי. בעזרתו חסכתי יותר מ – 100,000 ₪ בהחזרי המשכנתא. שוקי, תודה!

"שוקי היקר, אנו רוצים להודות לך מקרב לב על יחס חם ושרות אדיב, על שלימדת אותנו המון בתהליך ובמיוחד על חיסכון של מאות אלפי ₪ במשכנתא… נמליץ בכל לכל מי שאנחנו אוהבים".

"מוטב לכל אדם שיעסוק לפרנסתו במה שלמד, ואם אפשר יהיה גם בעל מידות. משכנתא זה לא עסק לחובבים ובטח שלא לתת את ההחלטות לגבי ההוצאה הגדולה ביותר שלכם בידי מי שמקבל את הכסף. שוקי גם בנאדם, גם בעל מקצוע, חסך לנו כמה שנים טובות בתשלום וגם כמה מאות אלפי שקלים בסכום הסופי. תודה".

בהתחלה הייתי סקפטי לגבי יועץ משכנתא עד שהגעתי לשוקי ואז הבנתי עד כמה טעיתי. עם המון ידע וסובלנות שוקי הסביר וליווה אותי לאורך כל התהליך ובנה לי תמהיל שונה לחלוטין ממה שקיבלתי כשפניתי לבד לבנקים – תמהיל שמותאם אישית לצרכים של משפחתי. והדובדבן שבקצפת הוא החיסכון הענק של יותר מ- 250,000 ₪ של תשלומים מיותרים לבנק.

"הגענו לשוקי דרך פלייר שקיבלנו בדואר… וברגע שנפגשנו הבנו שמדובר באיש מקצועי ואמין! המלצנו עליו לחברים ומשפחה, ועכשיו חזרנו אליו שוב בעקבות מעבר לבית חדש ומשכנתא מחודשת. ממליצים בחום!"

בהתחלה הייתי סקפטי לגבי יועץ משכנתא עד שהגעתי לשוקי ואז הבנתי עד כמה טעיתי. עם המון ידע וסובלנות שוקי הסביר וליווה אותי לאורך כל התהליך ובנה לי תמהיל שונה לחלוטין ממה שקיבלתי כשפניתי לבד לבנקים – תמהיל שמותאם אישית לצרכים של משפחתי. והדובדבן שבקצפת הוא החיסכון הענק של יותר מ- 250,000 ₪ של תשלומים מיותרים לבנק.

במשך 3 שנים ניסיתי לרכוש את ביתי בנאות גולן אך ללא הצלחה. הייתי בטוחה שלעולם לא אוכל לקבל משכנתא (אפילו פניתי ליועץ משכנתאות בכיר שאמר שאין לי סיכוי). שוקי הגיע אליי דרך המלצת חברה. הוא בחן את הניירת המסובכת ואמר בביטחון "אעשה כל שביכולתי לעזור לך". הביטחון והתקווה שהוא נתן לי…כיום, בזכותו יש לי בית. אדם אמין, מקצועי ולבבי. ממליצה בחום.

למדנו להבין שעדיף לתת למומחים לעשות את העבודה. בזכות שוקי נחסוך סביב 200,000 ₪. ממליצים בהערכה כנה.

שוקי נכנס לתמונה אחרי שכבר עשינו מו"מ עם הבנקים והוריד את המשכנתא באופן ניכר! הוא מהיר, בקיא, מעודכן ומקצועי ביותר. אפילו הבנקאית שלנו אמרה לנו בדיעבד שהוא מצויין.

שוקי היקר, אנו רוצים להודות לך על הטיפול המסור, המקצועי והמהיר, על הליווי האישי והסבלנות. ישר כח. ממליצים בחום על השקעה קטנה בדרך לחיסכון גדול!

קודם כל יושר!! הגינות, מקצועיות, טיפול מסור וצמוד ובעיקר חיסכון של עשרות אלפי שקלים!! שוקי הוא מקצוען אמיתי.

אני בעל השכלה משפטית וכלכלית ובתחילה הייתי די סקפטי לגבי הצורך ביועץ משכנתא חיצוני. אני בונה באזור ירושלים ואת המשכנתא לרכישת השטח לקחתי בעצמי מול הבנק. לפני הסגירה על שאר הסכום פניתי לשוקי ומכאן הכל התהפך. מדהים! למרות שהוא יושב בצפון הגיע שוקי לירושלים, בנה לי תמהיל שונה לחלוטין ממה שקיבלתי, ניהל את המו"מ עם הבנקים ואף השיג ריביות נמוכות משמעותית ממה שקיבלתי. הרווח שהוא יצר לי הוא כל כך גדול שאני עדיין מנסה לעכל את המספרים. המלצה חמה שלי לכולם: אל תקחו משכנתא בלי לשוחח עם הבחור הזה.

היתה לי משכנתא "מצויינת" עליה המליץ לי יועץ המשכנתאות בבנק. שילמתי אותה מספר שנים תוך ציפיית שווא שהסכום מתחיל להצטמצם. במקרה שמעתי כי הריבית על המשכנתאות כרגע בשפל ואמרתי לעצמי שאולי כדאי הפעם להתייעץ עם מישהו מקצועי עם המלצות. הגעתי לשוקי מלה דרך חבר שהמליץ והאמת היא שנדהמתי כאשר הוא "העיר" אותי מהתרדמת . במקום משכנתא שאמורה לאכול אותי בעוד כמה שנים, בנה עבורי שוקי מסלול משכנתא משתלם ונוח שיחסוך לי המון כסף לכל תקופת המשכנתא, וגם חסך לי 17,000 ש"ח היום אותם קיבלתי במזומן מחברת הביטוח. ממליץ בחום

תודה על עזרה גדולה בחסכון המשכנתא ועוגמת הנפש בהתנהלות מול מפלצות הבנקים. בזכותך נחסך לנו המון זמן וכסף... זה ממש ייעוץ ששווה מיליונים!

לשוקי היקר, ברצוננו לומר פשוט תודה! על כל העזרה והליווי המקצועי בלקיחת המשכנתא. בהוקרה.

" קבלנו המלצה מחבר טוב על שוקי כמקצוען ובעקר אמין. אני סקפטית מטבעי חיפשתי עוד אנשים ולמרות שנתנו לי מחיר נמוך יותר- נטיית הלב הייתה ללכת עם שוקי. ואכן הלב אף פעם לא מטעה. יודע מה הוא עושה !! מקצוען, נעים הליכות, מסביר פנים, ישר וכן וכל זה בא יחד עם המון ידע במקצוע שלנו כלכך לא היה ברור.....תודה."

שוקי היקר, זמן תודה. אחרי ככלות הכל, אני רוצה להודות על התהליך שעברנו יחד. ההגינות – פגישה ראשונה משמעותית, ללא תשלום, שאלות ותשובות עוד בטרם כרתנו חוזה בינינו. מקצועיות – ידע רחב, שליטה בנושא, בקיאות, חדות. אמינות – בדיקה, מהימנות, הבטחה מבוקרת. סימפתיה ונעם הליכות. הבטחה לעתיד עם קשר, פניות והמון המון נכונות. נראה לי שפגשתי איש מקצוע מעולה, באמת משלב תכונות של ידע ונעם. המון תודה. אני יודעת שהתיק שלי היה לא פשוט – עשית אותו אפשרי. תודה על הדרך, על המפגש. נראה כי אתה באמת במקום הנכון. תודה רבה רבה רבה.

" לשוקי היקר! אין מילים שיוכלו לתאר או לאמוד את הטיפול הכול כך מסור ואכפתי בסיוע ובליווי האישי שלך בהליך לקיחת המשכנתא. זה התחיל באנושיות ובסבר פנים יפות שבך ומסתיים ברמת המקצועיות והאמינות הגבוהה. תמיד היית שם כשצריך. זמין לכל שאלה ועניין גם כשהדברים לא היו בתחום טיפולך, תמיד נתת עצה טובה לפתרון הבעיה. הסברת את תהליך לקיחת המשכנתא בצורה ברורה תוך כדי הפשטת דברים הלכה למעשה. חסכת לי המון כאבי ראש וטרדות מותרות וחסכון בכסף. שוקי, היית גורם מכריע לחיוב באחת ההחלטות החשובות בחיי והמון תודה על כך! לכול מי שעיניו בראש – ממליץ בחום רב!!"

"הגענו לשוקי לאחר שהתמקחנו עם הבנקים וגם בדקנו מספר יועצי משכנתא אחרים. רגע לפני שסגרנו את המשכנתא הגענו לשוקי בעקבות המלצה חמה, ונדהמנו לראות כמה המקצועיות והמחויבות שלו עושה הבדל: בזכותו חסכנו סכום כסף עצום מעבר למה שחשבנו שאפשרי. ממליצים בחום לכולם: אל תקחו משכנתא בלי להתייעץ איתו. יושרה ומקצועיות כאלה יחד- זה נדיר".

" שוקי שלום, כשנכנסו לתהליך המשמעותי של בנייה עצמית ידענו שיש נושאים מסויימים בהם נשקיע ביועץ – אי אפשר ולא צריך להבין בהכל. כבר בפגישה הראשונה ידענו שבחרנו נכון – הצלחנו להקשיב במשך דקות ארוכות לשיחה שכללה את המילים "פריים", "משכנתא" ו"ריבית", להבין את הרוב ואפילו להתעניין. לא יודעים איך עשית את זה אבל יש לנו הרגשה שאנחנו יודעים לאן אנחנו הולכים – והשד הוא לא כזה נורא. מבחינתנו הערך המוסף הגדול ביותר הוא האמון – כשיש יועץ שאתה מאמין בו אתה לא צריך להתעסק בעניין כ"כ מורכב ויקר כמו משכנתא – וזה יתרון גדול בתקופה עמוסה זו. כשישבת אתנו בבנק, ביום החתימות הידוע לשמצה, הרגשנו בטוחים! בעיקר כשמנהל המחלקה התייחס אליך בצורה חברית והעריך את המקצועיות שלך. ניפגש במחזור...! בברכה, רותם ואורי וול".

הייתי בהרצאת תכנון משכנתא שקיים שוקי מלה, ואין ספק שהאיש יודע על מה הוא מדבר. בימינו ש"יועצי משכנתאות" צצים כפטריות לאחר הגשם ניתן לראות בבירור ששוקי הוא מזן אחר. מבין את עולם המשכנתאות לכל אורכו ורוחבו, מבין את רוח הבנקים ובעלי האינטרסים ויודע לפעול בצורה מקצועית ומדוייקת לפי צרכי הלווה, תוך שימת דגש על תכנון קפדני ומותאם לכל אורך חיי המשכנתא. שוקי הוא דוגמא נהדרת למקצוען אמיתי שאומר מעט ועושה הרבה

ברצוננו להודות לך מקרב לב על הסיוע והליווי בלקיחת המשכנתא לבניית הבית החדש שלנו. נדגיש כי היה נעים לקבל ממך שירות אדיב ומקצועי אשר קלע למטרה ובעזרתך נחסכו מאתנו מאות אלפי ₪ לעומת המשכנתא שכמעט וחתמנו עליה. עשית עבורנו משא ומתן קשה וארוך ובסופו השגת את התמהיל הכי טוב והכי זול שאפשר להשיג. ממליצים עלייך בחום ומכל הלב ומאחלים לך הצלחה בהמשך דרכך. יישר כוח!!!

בניית המשכנתא האיכותית והחסכונית בישראל. נקודה!

עומד לקראת לקיחת משכנתא? יש לי המון דרכים שתוכל לחסוך עשרות אלפי שקלים.
השאר פרטים ושמע מה יש לי להציע לך

קבל את מדריך המשכנתא המקצועי ביותר בישראל במתנה!

נושאים עיקריים מהבלוג

מאמרים אחרונים מהבלוג